MİSYON

Tüm doğal tarım ürünlerimiz ve şaraplarımızın üretimden başlayarak tüketiciye sunumlarına kadar uzanan süreçte, yasalar çerçevesinde çalışanlarımızın güvenliğine, sağlığına, çevreye ve gıda güvenliğine önem vererek ürünlerimizin doğallığını, kalitesini ve imajını en üst düzeyde tutarak istikrarını sağlamaktır.

VİZYON

Doğal ürünler ve şarap tüketicilerinin en çok tercih edeceği markalardan olma konumunu sürdürmek, kalite fiyat performansını en üst düzeyde tutarak Türkiye’de ve uluslararası pazarlarda konusunda lider markalardan biri olmaktır.

ENTEGRE YÖNETİM SİSTEM POLİTİKASI

- Kalite, gıda, çevre, iş sağlığı ve güvenliğini yönetim sisteminin şartlarını, hedeflerini belirlemek ve gözden geçirerek etkinliğini sürekli iyileştirmek.

- Tüketiciye iyi tarım uygulamalarıyla elde ettiğimiz ürünlerle,  gelişmiş teknolojiyi geleneksel yöntemlerle birleştirerek doğal, katkısız, lezzetli şaraplar ve gıdalar üretmek.

- Tarımsal faaliyetlerin, şarap üretiminin ve gıda üretiminin her alanında ve tüm süreçleri müşterilerle hemfikir olunan gıda güvenliği, iş sağlığı ve güvenliği ve çevre güvenliği  şartlarına, yasal mevzuat ve standartlara dayandırmak.

- Manipüle edilmemiş, katkısız, doğal ürünler yetiştirmek ve işlemek için planlı yatırımlarla organik tarımı ve geleneksel üretim şekillerini yaygınlaştırmak.

- Müşteri odaklılık ilkesi doğrultusunda, uygun yöntem ve teknolojileri kullanarak, güvenilir, doğal, hijyenik, manipüle edilmemiş ürünleri sunarak müşteri memnuniyetini arttırmak.

- İç ve dış iletişimi etkin hale getirmek.

- Verilen eğitimler ile personelin işin kalitesinden, gıda güvenliğinden kendisini sorumlu hissetmesini sağlamak.

- İş kazalarının, yaralanmaların, sağlık bozulmalarının, çevre kazalarının, gıda güvenliğini tehlikeye atacak risklerin önlenmesini sağlamak; risk değerlendirmelerini etkin halde tutmak ve değerlendirmek.

- İş sağlığı ve güvenliği ile çevre ve gıda güvenliği bilincinin faaliyetlerin her aşamasında tüm çalışanlar ve tedarikçiler tarafından yaşatılması için gerekli olan eğitim ve bilinçlendirme çalışmalarını yürütmek.

- Çevre duyarlılığına paralel olarak faaliyetler kaynaklı tüm atıkları azaltarak en az seviyeye indirmek.

DEĞERLER

İş ahlakı
Şeffaflık
Üretim maliyetine saygı ve farkındalık
Çalışkanlık
Kalite
Duyarlılık
Dürüstlük
Yeniliklere açık yaklaşım
Geleneksel üretim yöntemlerine saygı
Doğaya saygı
Özgünlük
Tüketici değerlerinin bilincinde olmak

 

 

 

 

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

 

 

 

 

 

 

çanakkale savaşları tarihi

 

 

 

 

 


KURUMSAL KALİTE POLİTİKASI